Menu

Dane kontaktowe

Zespół Szkół w Głoskowie
Głosków, ul. Szkolna 6
08-412 Borowie

Numer telefonu do szkoły. 25 681 64 09

Adres meilowy szkoły.zsgloskow@poczta.onet.pl

Przedszkole

Warsztaty świąteczne w przedszkolu

5 grudnia 2021r. w naszym przedszkolu dobyły się warsztaty świąteczne dla dzieci.

Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najmilszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. 

Święto Niepodległości w przedszkolu

10 listopada br. dzieci z naszego przedszkola zrealizowały kolejny moduł projektu edukacyjnego „Mały Miś w świecie wielkiej literatury - Opowiem Wam o Polsce”. 

Dzień Postaci z Bajek w przedszkolu

5 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Dzień Spódnicy i Krawata

29 października br. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Spódnicy i Krawata.

Dzień Makaronu w przedszkolu

W piątek 22 października w naszym przedszkolu obchodziliśmy nietypowe święto - Dzień Makaronu. Z tej okazji odbyły się warsztaty sensoryczne z wykorzystaniem suchego i gotowanego makaronu.

Europejski Tydzień Kodowania

Październik to miesiąc „Code Week” - dzieci z naszego przedszkola juz po raz czwarty uczestniczą w tym wydarzeniu.

Dzień Drzewa w przedszkolu

Co roku 10 października obchodzimy w Polsce Dzień Drzewa, który jest elementem edukacji proekologicznej. W naszym przedszkolu tego dnia odbyły się zajęcia związane z tematyką drzew. 

Dzień Chłopaka w przedszkolu

Dzień 30 września 2021 r. był dniem pełnym wrażeń, radości i doskonałej zabawy dla wszystkich grup przedszkolnych, a w szczególności dla chłopców, ponieważ tego dnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka. 

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w przedszkolu

29 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Celem tego wydarzenia jest rozwijanie kompetencji czytelniczych dzieci, kształtowanie zdolności koncentracji oraz chęci poznawania świata.

Dzień Przedszkolaka

20 września to ważna data dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce, gdyż w tym właśnie dniu obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Dzień Kropki w przedszkolu

We wtorek 15 września br. nasze przedszkole zostało wypełnione kropkami, a to wszystko za sprawą niezwykłego Dnia Kropki, który od 2008 r. jest obchodzony na całym świecie jako święto kreatywności, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności

Bezpieczna droga do szkoły

Dnia 10 września br. w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły” zorganizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Borowiu oraz Komendę Powiatową Policji w Garwolinie odbyło się spotkanie, które prowadził dzielnicowy gm. Borowie asp. Łukasz Rosłaniec oraz sierż. Paweł Pudło.

Odnośniki

Kontakt

Zespół Szkół w Głoskowie
Głosków, ul. Szkolna 6
08-412 Borowie

NIP: 826-21-88-960

[obiekt mapy] Lokalizacja Zespołu Szkół w Głoskowie